ରେଳ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଜାହାଙ୍ଗୀର ହକ ଡେପୁଟି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ

12

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାଉରକେଲା(ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ) : ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଇସ୍ପାତ ନାଗରୀ ସେକ୍ଟର -୧୯ ରେ ଅବସ୍ଥିତ ସିଭିକ୍ ସେଣ୍ଟର୍ ହଲ୍ ଠାରେ ରାଉରକେଲା ଯୁବ ଫର୍ମ କମିଟିର ସଭାପତି ବିନୟ କୁମାରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ହିରୋ ସିଜନ୍ -୩ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଡେପୁଟି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଡକ୍ଟର ଶୁଭଙ୍କର ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ସେନା ପୋଲିସର କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଇନଚାର୍ଜ CR PF-19 ବାଟାଲିୟନ ରାଉରକେଲା ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ସାଙ୍ଗ୍ରମ କେଶରୀ ବେହେରା, ରେଳ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହକାରୀ କମିଶନର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ରାଜୀବ କୁମାର ଯାଦବ, ରାଉରକେଲା ଆରପିଏଫ ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଶିବଲାହାରୀ ମୀନା ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅତିଥି ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ରେଳବାଇ କଂଗ୍ରେସର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯୁଗ୍ମ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଜାହାଙ୍ଗୀର ହକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ହିରୋ ସିଜନ -୩ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ମୂଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଦେଶର ସୈନିକମାନେ ଯେପରି ଆମ ଦେଶର ସୀମାରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି, ସେହିଭଳି ସମାଜରେ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ବାହାର କରି ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସେହି ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ରାଉରକେଲା ଯୁବ ଫୋରମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି |ସେହିଭଳି ରେଳ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସର ସହକାରୀ କମିଶନର ରାଜୀବ କୁମାର ଯାଦବ, ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ରେଳ କଂଗ୍ରେସର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯୁଗ୍ମ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ଚକ୍ରଧରପୁର ରେଳ ବିଭାଗର ସହ-ସଂଯୋଜକ ଜାହାଙ୍ଗୀର ହକ ଏବଂ ରାଉରକେଲା ଆରପିଏଫ୍ ଥାନାଧିକାରୀ ଶିବଲାହାରୀ ମୀନାଙ୍କୁ ଉପ ଜିଲପାଳ ଶୁଭଙ୍କର ମହାପାତ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ | ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଡେପୁଟି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶୁଭଙ୍କର ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ସେବା କରିବା ତଥା ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସମାଜରେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଉପସ୍ଥିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିନତି ଦେବତା, ବ୍ରିଣ୍ଡା ପ୍ରସାଦ, ଜୟନ୍ତୀ ଦାସ, ଆଫ୍ରୋଜ ଅହମ୍ମଦ, ଅମିତାଭ ଶାମଲଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ CRPF ବାଟାଲିୟନ -19ର କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଇନଚାର୍ଜ, ରାଉରକେଲା ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ବେହେରା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More