ରାଏବୋଗା ଥାନା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମିଳିଲା ଟାଇକଣ୍ଡୋରେ ବ୍ଲକ୍ ବେଲ୍ଟ

10

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାଉରାକ୍ଲ(ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ) : – ରାଉରକେଲା ସିଭିଲ୍ ଟାଉନ୍ ସିପ୍ ସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଟାଏକୋଣ୍ଡୋ ୟୁନିଅନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ରାଏବୋଗା ଥାନା ର ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ( ଡ୍ରାଇଭର୍) ଗୁରୁ ନାରାୟଣ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଟାଇକଣ୍ଡୋରେ ମିଳିଲା ବ୍ଲକ୍ ବେଲ୍ଟ l ଗୁରୁଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ଲକ୍ ବେଲ୍ଟ କୁକିଓନ୍ ସାଉଥ୍ କୋରିଆ ତରଫରୁ ତାଇକଣ୍ଡୋର ଫାଷ୍ଟ ଡନ୍ ବ୍ଲକ୍ ବେଲ୍ଟ ଓ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି l ରାଉରକେଲା ସିଭିଲ୍ ଟାଉନ୍ ସିପ୍ ସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ତାଇକଣ୍ଡୋ ୟୁନିଅନ୍ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ମାଷ୍ଟର ମୁକେଶ ସାହୁଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଗୁରୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କୁ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା l ତେବେ ଗୁରୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ସେ ମାଷ୍ଟର ମୁକେଶ କୁମାର ସାହୁଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି l ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଏବଗା ଥାନାରେ ଡ୍ରାଇଭର୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଗୁରୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ଆଜି ସାରା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଛି l ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରୁ ଯେତେବେଳେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ର ଥିଲେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ତା ପରେ ଗୁରୁ ଙ୍କ ମାଁ ବାହାରେ ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାମ କରି ଗୁରୁଙ୍କ ଭରଣପୋଷଣ କରିଥିଲେ l ପରେ ଗୁରୁ 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଝାରଖଣ୍ଡ ରାଞ୍ଚିକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ l ସେଠି ସେ 3 ବର୍ଷ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ କାମ କରି ନିଜ ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାଇବା ସହ ଟାଇକଣ୍ଡୋ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ସେଇଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଗୁରୁଙ୍କ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ l ସେଇଦିନ ଠୁ ସେ ତାଇକଣ୍ଡୋ ଖେଳୁ ଛନ୍ତି l ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଗୁରୁ ମୁଣ୍ଡା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଏବଗା ଥାନାରେ ଡ୍ରାଇଭର୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି l ତେବେ ଗୁରୁଙ୍କ ସୁଦୃଢ ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ଓ ମନୋବଳ ଯୋଗୁ ଆଜି ସେ ତାଇକଣ୍ଡୋରେ ବ୍ଲାକ୍ ବେଲ୍ଟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି l ତେବେ ଗୁରୁଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ରହିଛି ତାଇକଣ୍ଡୋ ଖେଳରେ ସେ ଜାତୀୟ ଓ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳ ଖେଳି ଓଡିଶା ଓ ଭାରତର ନା ଗୌରବ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More