ରଥ ଯାତ୍ରା -୨୦୨୩ ନିମନ୍ତେ ସମନ୍ୱୟ କମିଟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

9

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପୁରୀ(ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ) : – ପୁରୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ରଥ ଯାତ୍ରା ୨୦୨୩ ପାଇଁ ସମନ୍ୱୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ରଥ ଯାତ୍ରା ୨୦୨୨ ପରି ଚଳିତ ବର୍ଷର ରଥ ଯାତ୍ରା ବ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଆଧାରିତ ହେବ। ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥ ଯାତ୍ରାରେ ସୁଗମ ଆଚରଣ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଏବଂ ଅଧିକାରୀ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଏସ୍ପି ଡ଼. କନୱର ବିଶାଲ ସିଂଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଟାଉନ କନଫରେନ୍ସ ହଲରେ ଏହି ସମନ୍ୱୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସଭାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍ପି ମିହିର ପଣ୍ଡା, ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍ପି ପୁର୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍ପି ପ୍ରଫୁଲା ବଡ଼ଜେନା, ଡିସି ମନ୍ଦିର କୌଶିକ ନାୟକ, ଡିଏସପି କିଶୋର ମୁଣ୍ଡ, ଡିଏସପି ଡ଼ିଆଇବି ହେମନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ଏସି ଗୃହରକ୍ଷୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦେହୁରୀ, ଡିଏସପି ସିଟି କେ କେ ହରପ୍ରସାଦ, ଡିଏସପି ପିପିଲି ଦେବଦୁତା ବାରାଳ, ଡିଏସପି ନିମାପଡା ଡି. ମିଶ୍ର, ଡିଏସପି ମୁଖ୍ୟାଳୟ ବାସନ୍ତୀ ନାୟକ, ଡିଏସପି ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଅସ୍ମିତା ପରମିତା, ଡିଏସପି ଟ୍ରାଫିକ ନିରଂଜନ ସବର, ଡିଏସପି ତିଳୋତମା ରାଉତ, ଏସି ମନ୍ଦିର ଘନଶ୍ୟାମ ହେମ୍ବ୍ରମ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଟାଉନ ପିଏସ ଗୋକୁଲ ରଂଜନ ଦାସ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଡିଆଇବି ଗାୟତ୍ରୀ ମିଶ୍ର, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ବେସେଲିସାହି କୁଳମଣି ସେଠୀ, ଆର.ଆଇ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଖରା ଦାସ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ପିଏସ ଦିଲୀପ ସ୍ୱାଇଁ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ସୋମ୍ୟା ରଂଜନ ଦାଶ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତଲାବାନିଆ ପିଏସ୍ ସୁଜତା ବେହେରା, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଟ୍ରାଫିକ୍ ସାଙ୍ଗିତା ଦାଶ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ରାଥା ଯାତ୍ରା ୨୦୨୩ ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମାନଙ୍କର ସୁବିଧା ଓ ସୁଗମ ଦର୍ଶନ ନିମନ୍ତେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More