ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା : ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଟପ୍ପର ହେଲେ ଅର୍ପିତା

10

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ନବରଙ୍ଗପୁର —()ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ସ୍ଥାନୀୟ ସରସ୍ଵତୀ ଶିଶୁ ମନ୍ଦିର ଛାତ୍ରୀ ଅର୍ପିତା ବଳବନ୍ତ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜିଲ୍ଲା ଟପ୍ପର ହୋଇଛନ୍ତି l ସେ ସର୍ବାଧିକ ୫୭୨ନମ୍ବର ଶତକଡା ୯୫.୩୩ ପ୍ରତିଶତ ମାର୍କ ରଖିଛନ୍ତି l ସେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସହର ଜlମାଲ କଲୋନୀର ଶିକ୍ଷକ ମନୋଜ ବଳବନ୍ତ ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଗୀତା ବେହେରାଙ୍କ ସୁପୁତ୍ରି l ଅର୍ପିତା ଉକ୍ତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ପରିଶ୍ରମ କରୁ ଥିଲେ l ଏହାର ଶ୍ରେୟ ନିଜ ବାପା ମାଆ ଓ ଗୁରୁଜୀ ଗୁରୁମାଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି l ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସେ ଡାକ୍ତରୀ ପଢି ରୋଗୀଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି l ସେହିପରି ସରସ୍ଵତୀ ଶିଶୁ ମନ୍ଦିରର ଲିପସା ମହାନ୍ତି ୯୩.୬୭ ପ୍ରତିଶତ ନମ୍ବର ରଖି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛନ୍ତି l ଏ-୨ରେ ୭୨୨ ଜଣ,ବି-୧ରେ ୩ ହଜାର ୮୭୯ଜଣ,ବି-୨ ରେ ୫ ହଜାର ୪୭୨ ଜଣ, ସି- ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ୩ ହଜାର ୧୩ ଜଣ,ଡି ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ୮୬୯ ଜଣ, ଇ- ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ୪୨୫ ଜଣ ଏବଂ ଏଫ୍-ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ୨୮୧ ଜଣ, ପାସ କରିଛନ୍ତି l ଜିଲ୍ଲାରେ ସର୍ବମୋଟ ୧୪ ହଜାର ୩୯୬ ଜଣ ପାସ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ପାସ୍ ହାର ଶତକଡା ୯୩.୯୮ ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି l ଏଥିରେ ୭ ହଜାର ୬୭ ଜଣ ଛାତ୍ର ଓ ୭ ହଜାର ୩୨୯ ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ପାସ୍ କରିଛନ୍ତି l ଏଥିରେ ପୁଅଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଝିଅ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି l ୧୬ ଜଣ ଏ- ୧ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜିଲ୍ଲାର ୬ ଜଣ ନବରଙ୍ଗପୁର ସରସ୍ଵତୀ ଶିଶୁ ମନ୍ଦିରର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ରହିଛନ୍ତି l ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ରବି ନାରାୟଣ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ସଂଘର୍ଷ ନିଉଜ୍ l

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More