ତୀର୍ତ୍ତୋଲ ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ତାଲିମ ନେଲେ ,ହଟହଟା ହୋଇ ଘରକୁ ଗଲେ

13

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଜଗତସିଂହପୁର ( ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ ) : ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତୀର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାନସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଜିଲାର କିଛି ଶିକ୍ଷକ ଓ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ବିଭିନ୍ନ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ତାଲିମ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଜିଲାପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଯେତିକି ନିର୍ବାଚନ ପାଈଁ କର୍ମଚାରୀ ଆବଶ୍ୟକ ତାଠାରୁ ଅଧିକ ତାଲିମ ଦିଆଯାଇଥିଲା।ତାଲିମ ନେଇଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗତକାଲିଠାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଏସଭିଏମ କଲେଜରେ ପଡିରହିଥିଲେ।ଯେତିକି ଆବଶ୍ୟକ କର୍ମଚାରୀ ଗତକାଲିଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିଙ୍ଗ ବୁଥ କୁ ଯାଇ ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଦୁଇଶହ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକାଯାଇଥିଲା।ଉକ୍ତ ତାଲିମ ନେଇଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ କହିଥିଲେ ତୁମମାନଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର ଆଣି ରିଲିଭ ହୋଇ ଯାଅ।ତେବେ ଉକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ଦାବିରେ ଧାରଣ ଦେଇଥିଲେ। କିଛି ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ କହିଥିଲେ ଆମକୁ ଦୁଇଦିନ ରଖି ସଂନ୍ଧ୍ୟା 5ଟାରେ କହୁଛନ୍ତି ବିନା ପରିଶ୍ରମିକରେ ରିଲିଭ ହୋଇ ଘରକୁ ଯାଅ।ଆମେ ଏବେ କରିବୁ କଣ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।ତେବେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏସଭିଏମ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚି ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଭର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ କହିଥିଲେ ଆସନ୍ତା ୧୩ତାରିଖରେ ତୁମମାନଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ଏହି କଲେଜ ପରିସରରେ ଦିଆଯିବ।ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବାପରେ ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଗାଡ଼ି ମୋଟର ନଥିବା ସ୍ଥଳେ ଏକ ପ୍ରକାର ହଟହଟା ହୋଇ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ ମହାରଣାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ସଙ୍ଘର୍ଷ ନିଉଜ୍।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More