କେଳାକଟା ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ପାହାଡ଼ରେ ବୃକ୍ଷ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ

19

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବୌଦ୍ଧ(ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ) : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ମଥୁରା ପଂଚାୟତ କେଳାକଟା ସ୍ଥିତ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ପାହାଡରେ ବିଶିଷ୍ଟ ଗୋସେବିକା ତାରାକାନ୍ତି ପଟେଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗୋମୟରେ ଏକ ବୃହତ ରାକ୍ଷୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ବୃକ୍ଷ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି l ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ବୌଦ୍ଧ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବବିତାରାଣୀ ଦଳବେହେରା, ସଂମ୍ମାନିତ ଅତିଥିଭାବେ ଅଧ୍ୟାପକ ପ୍ରବୀର କୁମାର ଦାସ, ଜିଲ୍ଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍ଜ ଅଧିକାରୀ ରିତାକାନ୍ତି ବଳିଆରସିଂ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ବିଶ୍ୱଜିତ ମିଶ୍ର, ଆର୍କିଟେକ ସୁମନ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ,ମଥୁରା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତ ହାଇସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଦୁଃଖିଶ୍ୟାମ ଗାଈଗୌରିଆ, ମଥୁରା ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର କହଁର, ସାମ୍ବାଦିକ ନରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ ଯୋଗଦେଇ ଏପରି ଅଭିନଵ ପ୍ରୟାସ କରି ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷା, ଗୋସୁରକ୍ଷ୍ୟା, ବିଷମୁକ୍ତ ଚାଷ, ପଲିଥିନମୁକ୍ତ ଓ ନିଶା ନିବାରଣ ନିମନ୍ତେ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥି ଓ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ଏହି ଅବସରରେ ମଥୁରା ଗ୍ରାମପଂଚାୟତ ହାଇସ୍କୁଲର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ, କର୍ମଚାରୀ ଓ ଛାତ୍ର, ଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଗଛକୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧି ପୋଷ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି ଯତ୍ନନେବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ l ଶେଷରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥି, ଶିକ୍ଷକ, କର୍ମଚାରୀ, ଛାତ୍ର, ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଆୟୋଜକ କୃତ୍ତିବାସ ପଲିଆ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥଥିଲେ l କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସାକାରକରିବା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ଆନନ୍ଦ ଚରଣ ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରହ୍ଲାଦ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରଧାନ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଜେନା, ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ପ୍ରଧାନ, ତ୍ରିନାଥ ରାଉଳ, ବିଦାୟବନ୍ଧୁ ପୁରୋହିତ, ଶେଷଦେବ ଗାଈଗୌରିଆ, ଧ୍ରୁବଚରଣ ସାହୁ, ମହାଦେବ ପ୍ରଧାନ ଓ ରଞ୍ଜନ ନାଏକ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ lବୌଦ୍ଧରୁ ଉଗ୍ରସେନ କର୍ମୀଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ସଂଘର୍ଷ ନ୍ୟୁଜ l

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More