କଥା କଥାକେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ ଜଣେ ମୃତ

24

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରାଉରକେଲା(ସଂଘର୍ଷ ମିଡିଆ) : – ରାଉରକେଲା ସଂଲଗ୍ନ ଝିରପାଣି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ରିଜ ନିକଟସ୍ଥ ଝରିଆଟୋଲି ବସ୍ତିରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଘଟିଛି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ । ଜନୈକ ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ୪୨ ବର୍ଷୀୟ ବାଞ୍ଛା ତନ୍ତି ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଘଟଣା ପରେ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତଗଣ ବାଞ୍ଛାକୁ ଘରୁ ଡାକି ଆଣି ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ତଥା ଗୁଳିର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବାଞ୍ଛା ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି। ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ଆଇଜିଏଚରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଝିରପାନି ପୋଲିଶ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ରବିବାର ସକାଳେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଓ କ୍ରୋଧର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେଇଛି ଏବଂ ପୋଲିଶ ଏହାର ତଦାରଖ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି। ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ପୋଲିଶର ଚଢାଉ ଜାରି ରହିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜମି ବିବାଦ ଏବଂ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା କାରଣରୁ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ବାଞ୍ଛା ତନ୍ତିଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ସତ୍ୟ କ’ଣ, ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ହିଁ ଜଣା ପଡିବ। କ୍ରୋଧିତ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପଡୋଶୀମାନେ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More