ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଜିତିଲେ 25 କୋଟି ଟଙ୍କାର ବମ୍ପର ଲଟେରୀ

29

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

କେରଳ (ଏଜେନ୍ସି) : କେରଳର ଜଣେ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର କୋଟିପତି ହେବାର ସ୍ଵପ୍ନ ସାକାର ହୋଇଛି | ରୋଷେୟା ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ମାଲାୟାସିଆ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଅନୁପ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲୋନ ଆବେଦନ ମଞ୍ଜୁର ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ରବିବାର ଦିନ 25 କୋଟି ବମ୍ପର ଲଟେରୀ ଜିତିଛନ୍ତି । ଅନୁପ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଅଟୋ-ରିକ୍ସା ଡ୍ରାଇଭର । ସେ ଭାଗ୍ୟବତୀ ଏଜେନ୍ସିରୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଟିକେଟ କିଣିଥିଲେ । ବିଜୟୀ ଟିକେଟ୍ ନମ୍ବର ଥିଲା TJ 750605 । ବିଜେତା ଅନୁପ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଏକ ଶିଶୁ ଏବଂ ମା ସହିତ ଏଠାରେ ଶ୍ରୀକେରିୟମ୍ ରେ ରୁହନ୍ତି | ୱାଇଜିଂ ଟିକେଟକୁ ଅନୁପଭ ପାଜାଙ୍ଗଙ୍ଗଡି ଗଣପତି ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କଠାରୁ ନେଇଥିଲେ । ସୂଚନାନୁଯାୟୀ , ଅନୁପ ତାଙ୍କ ନିକଟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସୁଜୟାଙ୍କଠାରୁ ଏହି ଟିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କିଣିବାରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ । ଟିକେଟ୍ , ଟିକସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦେୟ ରିହାତି ପରେ ଅନୁପ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଭାବରେ 15 କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁପ ଗତ 22 ବର୍ଷରୁ ଟିକେଟ୍ କିଣୁଥିଲେ । ଟିକେଟ୍ ଏଜେନ୍ସି ନିକଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମିଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିଣିଥିବା ପ୍ରଥମ ଟିକେଟ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅନ୍ୟ ଜଣକୁ ବାଛିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଗଲା ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More